Konuş & Çevir - Çevirmen

Sözlük ve Çeviri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 116 MB
  • Version 4.2
  • Dil Türkçe
  • Firma IAC Search
Artık ülke ülke gezmeniz için dil probleminiz ortadan kalıyor. Konuş & Çevir IOS mobil uygulaması sizlere çeviri konusunda oldukça yardım edecektir.

Konuş & Çevir - Çevirmen mobil uygulaması ile istediğiniz kelimeyi istediğiniz dile çevirmenizde size yardımcı olacak kaliteli bir uygulamadır. Uygulamamızı IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir köşesinde etkin bir biçimde oradaki insanlar ile iletişim kurmanıza olanak sağlayan vazgeçilmez bir ses ve metin çevirmeni uygulaması ile karşı karşıyasınız. 

Apple'ın ses tanıma desteğinden yararlanarak sesini algılayıp kelimeleri yazmadan sesli sistem üzerinden de komut verebilirsiniz. Gerçek zamanlı ses tanıma, tercümelerinizin hızını önemli ölçüde artırır. Çevirilerinizin geçmişi diğer bütün Apple cihazlarınıza senkronize olur. Böylelikle farklı bir telefona geçtiğiniz zaman uygulamanızda ki veriler kaybolmayacaktır. 

Konuş & Çevir mobil uygulaması yanınızda olduğu sürece dilediğiniz ülkeye gidebilir ve iletişim sorunu yaşamadan gezebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra erkek veya kadın sesi arasından seçim yapın ve konuşma hızınızı ayarlayın daha sonrası uygulamamıza kalmıştır. Uygulama sizlere her bilgiyi sunacaktır. Metinden metine çeviriler, 117 dil arasında desteklenmektedir, bu listeye göz atabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Konuş & Çevir - Çevirmen indir